Hakkımızda

GNS Alüminyum, 40 yıllık alüminyum tecrübesini 2018 yılında billet üretimiyle buluşturarak sektörün güvenilir ve nitelikli firmaları arasında yerini aldı. Şirketin yönetim kurulu başkanları Bilal Güneş ve Yunus Güneş, aile şirketi olan Özgüneş Alüminyum’dan edindikleri 40 yıllık tecrübeyi, yeni şirketi GNS Aluminyum ile buluşturmaktadır.

GNS Alüminyum, İstanbul’un Silivri ilçesinde yer alan fabrikasında, 3.500 metrekare kapalı 4.000 metrekare açık olmak üzere toplamda 7.500 metrekare alanda, alüminyum billet başta olmak üzere birçok türde alüminyum üretimi yapmakta, üretim kapasitesiyle sektörün bu alandaki ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

Ülkemizin ve alüminyum sektörünün yükselen yıldızlarından olan GNS Alüminyum, çevreci yaklaşımıyla bir yandan doğayı koruyor, bir yandan da çıtayı her geçen gün yükselterek, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en kaliteli billet üretimini gerçekleştirmektedir.

İstanbul ve Türkiye’de pazar ihtiyacının önemli bir kısmını karşılaşma hedefinde olan GNS Alüminyum, başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihracat yapma hedefine ve vizyonuna sahiptir.

Misyonumuz

Müşterilerimize her zaman her koşulda, kalite, inovasyon ve fiyatın, doğru bileşimini sunmak, tercih ettikleri billet tedarikçisi olarak onlara en iyi hizmeti sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, çevreyi, doğayı, insanı ve gelecek nesilleri koruyarak karşılamak.

Vizyonumuz

Geri dönüşüm alanında ülkemizin öncü kuruluşlarından biri olmak, ülkemizle beraber bu alanda lider konumda yer almak ve dünya çağında bir marka olmak. Geri dönüşümün paydaşları ile ülkemizin bu alandaki ürünlerini dünyanın dört bir yanına ihraç etmek. Müşterilerimiz ile güzel bir sinerji yaratarak ülkemizin istihdamına ve üretimine sürdürülebilir katkı sağlamak. İnovatif çalışmalarla geri dönüşüm alanında çevreyi koruyan ve gelecek nesillere temiz bir dünya bırakabilen üretimi sağlamak.

Değerlerimiz

  • Her zaman her koşulda dürüstlük ve doğruluk öncelikli değerimizdir.

  • Müşterilerimize güven verir, iş ahlakı çerçevesinde bu güveni boşa çıkarmayacak davranışlarda bulunuruz.

  • Müşterilerimizin memnuniyetine en üst seviyede önem verir, beklentilerine yüksek kalitede hizmetler ve çözümler üretiriz.

  • Aldığımız işleri, taahhüt ettiğimiz zamanda, başarılı bir şekilde tamamlarız.

  • Hizmetlerimizi yüksek teknik ve idari yeteneklere sahip uzman kadrolarımız ve makinalarımızla profesyonel olarak sağlarız.

  • Çalışanlarımız için sağlığı için gerekli önemleri alıp, güvenli, mutlu ve huzurlu bir iş ortamında çalışmaları için gayret gösteririz.

  • İletişimin gücüne inanır, takım çalışmasının önemini bilir, takım ruhunu geliştirerek bu ruhun kalıcı olması için çabalarız.

  • Yaşanabilir bir dünya için doğaya, çevreye, canlılara ve yaşama saygı duyarız.

Kalite ve Müşteri Memnuniyet Politikamız

GNS Alüminyum, iş ve çevre güvenliği hususlarında tüm mevzuat ve yönetmeliklere uygun olarak sıfır atık projesiyle alüminyumu dönüştürmekte yeniden dünyanın hizmetine sunmaktadır.

Mevzuat, yönetmelik ve şartnamelere uygun, müşteri isteklerini, kalite, güvenilirlik, maliyet ve zaman yönünden en iyi seviyede karşılayacak ürünler geliştirmek ve bu sayede müşteri memnuniyetini sürekli kılarak rekabet gücümüzü artırmak temel politikamızdır.

Dürüstlük ilkemize bağlı olarak müşterilerimize istenen standartlarda, söz verdiğimiz işi zamanında teslim etmeyi, üretim ve teslim süreçlerinde müşterilerimizle her zaman iletişimde olmayı işimizin en önemli parçası olarak görmekteyiz.

İletişim

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

İLETİŞİM FORMU