Hakkımızda

GNS Alüminyum, 2018 yılından itibaren kırk yıllık tecrübe ve bilgi birikimini billet üretimine dönüştürmeye başlamıştır. Sahip olduğu bilgi birikimi ve sadık iş ortaklığı odağında, kendisine olan güveni kaliteye dönüştürerek dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Tekirdağ-Ergene Veliköy Organize Sanayi Bölgesinde 7500 m2  ‘si kapalı alan olmak üzere toplamda 13.000 m2 olan yeni üretim tesisinde faaliyetlerine devam eden GNS Alüminyum bu üretim tesisinde farklı çaplarda (114, 127, 140, 152, 178, 203 mm çaplarında) alüminyum billet üretimi gerçekleştirmektedir. GNS Alüminyum, 80 kişilik kadrosu, aylık 7000 ton ve yıllık 84.000 ton üretim kapasitesiyle 7/24 çalışarak, yurtiçinde ve yurtdışındaki müşterilerinin bu alandaki ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

Çalışmalarını ilk günkü heyecanla sürdüren GNS Alüminyum, üretimlerini sürdürülebilirlik odağında çevreci bir yaklaşımla gerçekleştirmekte, gelecek nesillere güzel bir dünya bırakmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimize her zaman her koşulda, kalite, inovasyon ve fiyatın, doğru bileşimini sunmak, tercih ettikleri billet tedarikçisi olarak onlara en iyi hizmeti sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, çevreyi, doğayı, insanı ve gelecek nesilleri koruyarak karşılamak.

Vizyonumuz

Geri dönüşüm alanında ülkemizin öncü kuruluşlarından biri olmak, ülkemizle beraber bu alanda lider konumda yer almak ve dünya çağında bir marka olmak. Geri dönüşümün paydaşları ile ülkemizin bu alandaki ürünlerini dünyanın dört bir yanına ihraç etmek. Müşterilerimiz ile güzel bir sinerji yaratarak ülkemizin istihdamına ve üretimine sürdürülebilir katkı sağlamak. İnovatif çalışmalarla geri dönüşüm alanında çevreyi koruyan ve gelecek nesillere temiz bir dünya bırakabilen üretimi sağlamak.

Değerlerimiz

  • Her zaman her koşulda dürüstlük ve doğruluk öncelikli değerimizdir.

  • Müşterilerimize güven verir, iş ahlakı çerçevesinde bu güveni boşa çıkarmayacak davranışlarda bulunuruz.

  • Müşterilerimizin memnuniyetine en üst seviyede önem verir, beklentilerine yüksek kalitede hizmetler ve çözümler üretiriz.

  • Aldığımız işleri, taahhüt ettiğimiz zamanda, başarılı bir şekilde tamamlarız.

  • Hizmetlerimizi yüksek teknik ve idari yeteneklere sahip uzman kadrolarımız ve makinalarımızla profesyonel olarak sağlarız.

  • Çalışanlarımız için sağlığı için gerekli önemleri alıp, güvenli, mutlu ve huzurlu bir iş ortamında çalışmaları için gayret gösteririz.

  • İletişimin gücüne inanır, takım çalışmasının önemini bilir, takım ruhunu geliştirerek bu ruhun kalıcı olması için çabalarız.

  • Yaşanabilir bir dünya için doğaya, çevreye, canlılara ve yaşama saygı duyarız.

Kalite ve Müşteri Memnuniyet Politikamız

GNS Alüminyum, iş ve çevre güvenliği hususlarında tüm mevzuat ve yönetmeliklere uygun olarak sıfır atık projesiyle alüminyumu dönüştürmekte yeniden dünyanın hizmetine sunmaktadır.

Mevzuat, yönetmelik ve şartnamelere uygun, müşteri isteklerini, kalite, güvenilirlik, maliyet ve zaman yönünden en iyi seviyede karşılayacak ürünler geliştirmek ve bu sayede müşteri memnuniyetini sürekli kılarak rekabet gücümüzü artırmak temel politikamızdır.

Dürüstlük ilkemize bağlı olarak müşterilerimize istenen standartlarda, söz verdiğimiz işi zamanında teslim etmeyi, üretim ve teslim süreçlerinde müşterilerimizle her zaman iletişimde olmayı işimizin en önemli parçası olarak görmekteyiz.

İletişim

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

İLETİŞİM FORMU